Externe Toernooien 2022 Jeugd en volwassenen

Braxgata - Summer vibes Jeugdtoernooi:

zaterdag 28 mei 2022

  • U11 - U16

zondag 29 mei 2022

  • U6 - U10

 

Meer info staat op website van Braxgata.

Mocht je echter nog vragen hebben, aarzel niet om ons te contacteren via mail braxjeugdtornooi@gmail.com.

 

Dragons - Jeannine Speleers Tornooi:

Zaterdag 28 mei 2022

  • meisjes/jongens U7 tem U10 (jaren 2012-2015)

Zondag 29 mei 2022

  • jongens/meisjes U11, U12 en U14 (jaren 2008-2011)

 

INSCHRIJVEN voor tornooi (per team) en BBQ >>>> klik hier  (Online betaling direct bij inschrijving!)

Gantoise - Stropkestornooi:

Zaterdag 4 juni 2022:  

  • U6, U7 en U8 GIRLS & BOYS (spelen op 1/8 veld)
  • U10 GIRLS (spelen op ½ veld)

Zondag 5 juni 2022:

  • U10 BOYS, U11 en U12 GIRLS & BOYS (spelen op ½ veld)

 

Meer info staat op de Gantoise-website.
Inschrijven voor het tornooi en voor de lunch kan via: deze link

Rapid Temse - Rapid Kermis:

Zaterdag 25 juni:

  • U7 tem U9

- Zondag 26 juni:

  • U10 tem U12

 

Meer info op de website van Rapid Temse.

Hermes - RotnaCup:

Vrijdag 24 juni, zaterdag 25 juni en zondag 26 juni:

  • Ladies en Gents

De Ladies en Gents van de Royal Hermes Hockey Club nodigen u met trots uit voor hun allereerste RotnaCup Internationaal 7's Hockey Toernooi (6+1gk)! Elk team moet ten minste één lady bevatten.
Vrijdag 24 juni (ontvangst van de internationale teams), zaterdag 25 juni start van het toernooi en zondag 26 juni finales vanaf 10 uur. Vreugde en plezier zullen aan de orde van de dag zijn!

Meer informatie: Aan het toernooi nemen 12 teams deel. Elk team krijgt de kans om meerdere poulewedstrijden + finales te spelen. Alle teams zullen worden beloond.

Parallel aan dit tornooi zullen verschillende activiteiten georganiseerd worden zoals een petanque tornooi en minivoetbal,...
Het hele weekend wordt georganiseerd in een zomerse sfeer met als hoogtepunt een avonddiner + DJ (inbegrepen in de prijs voor de tornooideelnemers). Er zal de hele dag door eetgelegenheid (inbegrepen in de prijs) en drankgelegendheid (ter plaatse te betalen) beschikbaar zijn. Meer informatie vindt u op de bijgevoegde flyer.

Er is geen licentie nodig, we hebben alleen de voor- en achternaam van de spelers nodig.
De toernooiorganisatoren kunnen u helpen bij het regelen van een eventuele overnachtingslocatie voor de hele toernooiperiode en misschien nog wel langer ??.
Voor alle extra informatie, aarzel niet om contact met ons op te nemen, wij staan geheel ter uwer beschikking RotnaCup@outlook.be

Saint-Georges : het eerste 'West-Vloams prèt tornooi'

Beste U10, U11, U12 boys en girls van Brugge,

Met groot genoegen nodigen we jullie persoonlijk uit op het eerste 'West-Vloams prèt tornooi'

op zaterdag 25 juni 2022 in Saint-Georges hockey club te Kortrijk.

Het belooft een leuke, sportieve hockey dag te worden voor de hele familie met veel randanimatie. 

Wat bieden wij aan?

  • 5 wedstrijden van 25 min
  • Lunch en drankje inbegrepen voor iedere speler
  • Randanimatie voor jong en oud (springkasteel, free padel voor de volwassenen)

Programma girls:

  • Start tornooi om 8u30
  • Finales om 13u
  • Prijsuitreiking en afsluitdrink om 14u

Programma boys:

  • Start tornooi om 11u30
  • Finales om 16u
  • Prijsuitreiking en afsluitdrink om 16u30

Inschrijven kan tot 15 mei 2022. Plaatsen zijn beperkt, dus wees er snel bij!

Inschrijven kan via mail op hockey@saint-georges.be met vermelding van de naam van jullie ploegje en het aantal spelertjes. Een ploegje bestaat uit 6 tot 8 spelers.

De prijs bedraagt 200 EUR/ploeg, middaglunch en drankje voor ieder spelertje inbegrepen.

Eventuele extra spelers kunnen inschrijven aan 25 EUR/pp. 

We kijken er naar uit jullie te verwelkomen op onze club en om samen het begin van de grote vakantie in te zetten!

Nieuw jeugdtoernooi op 4 en 5 juni 2022 bij Amicale Anderlecht.

 • U12 / U14 Boys & Girls (8 spelers op het veld) op zaterdag 4 juni van 9u tot 16u

 • U16 & U19 Mix (7vs7 zonder GK, waarvan minstens 3 meisjes en 3 jongens op het veld) op zaterdag 4 juni vanaf 17u

 • U7 / U8 / U9 / U10 Boys & Girls op zondag 5 juni van 9u tot 17u

 Inschrijvingen via website : www.amicale-anderlecht.com